Przejdź do treści

Kim jestem?

Cześć 🙂 Jestem Ania Sędek i profesjonalnie zajmuję się analizą biznesowo-systemową. Obecnie pracuję jako członkini zespołu scrumowego, który rozwija produkty IT. Mam już ponad 10-letnie doświadczenie w pracy przy projektach i produktach IT.

Kilkanaście lat temu ukończyłam studia z Elektrotechniki na Politechnice Warszawskiej. Od tego czasu ciągle doskonaliłam swoje umiejętności analityczne poprzez studia podyplomowe oraz udział w licznych szkoleniach. Jednak najbardziej wierzę w naukę poprzez praktykę. Dlatego całą zdobytą teoretyczną wiedzę staram się przekuwać w działania, testując ją w praktyce.

W swojej karierze miałam okazję prowadzić wiele zewnętrznych warsztatów jako trenerka, a także stworzyłam jeden kurs online z zakresu analizy biznesowej.

Uwielbiam nieustannie się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności zawodowe, aby być jeszcze lepiej przygotowaną do tworzenia wartościowych rozwiązań dla moich klientów.

Cieszę się również, że mogę dzielić się swoją wiedzą z innymi. Dlatego właśnie powstało to miejsce 🙂

Na moich warsztatach i profilach będę dzielić się praktycznymi wskazówkami, które sprawdzają się w moim codziennym biznesowym życiu.

Oczywiście, nie zapomnę także o teorii. Czasem lubię zagłębiać się w nią głębiej, aby sprawdzić, jakie zastosowanie ma w praktyce to, co przeczytałam w mądrych książkach. Jeśli interesuje Cię ta tematyka – zostaw tu swój ślad i zaglądaj często 🙂

Po godzinach jestem fanką musicali, jogi i eksplorowania tajników naszego niesamowitego umysłu. 🙂


Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz pod adres: asanalizaannasedek@gmail.com